37251-6509+55*20-699960 : 38:60

+3
Ответы (1)
  1. 20 декабря, 01:21
    0
    1) 55*20=1100

    2) 699960:38=18420

    3) 18420:60=307

    4) 37251-6509=30742

    5) 30742+1100=31842

    6) 31842-307=31535