37251-6509+55·20-5-699960:38:60=?

+5
Ответы (1)
  1. 10 сентября, 21:12
    0
    1.55*20=1100

    2.699960:38=18420

    3.18420:60=307

    4.37251-6509=30742

    5.3074+1100=31842

    6.31842-5=31837

    7.31837-307=31530