Амалдарды жазбаша орындау математика 16+44. 100-77. 59+26. 24+48. 65+35.74-46. 39+38. 100-59.

+2
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 04:39
    0
    16 + 44 = 60

    100 - 77 = 23

    59+26=85