Тексере отырып, жазбаша орында

45078*3 = 19021*5 = 273321:9 = 147364:7 = 69021*4 = 189009*4 = 957:2 = 400648:8=

+5
Ответы (1)
  1. 27 сентября, 19:21
    0
    45078*3=135234

    69021*4=276084

    957:2=478 (5)

    Дальше сам (а) это легко