Амалдарды орындау багдарламасын курып есептеп шыгар

(17+43) : 2-9*8:4+70: (7+7)

+2
Ответы (2)
  1. 27 января, 06:45
    0
    (17+43) : 2-9*8:4+70: (7+7) = 60:2-9*8:4+70:14=30-18+70=82
  2. 27 января, 07:56
    0
    1. 60/2-9*8/4+70 / (7+7)

    2. 30-9*8/4+70 / (7+7)

    3. 30-72/4+70 / (7+7)

    4. 30-18+70 / (7+7)

    5. 12+70 / (7+7)

    6. 12+70/14

    7. 12+5=17