1 м2 дм+7 м7 дм56 дм есептеп шыгар

+2
Ответы (2)
  1. 9 июня, 09:32
    0
    1 м2 дм+7 м7 дм56 см=8 м9 дм56 см
  2. 9 июня, 12:03
    0
    120+770+56=946

    120+770=890

    890+56=946