Математика 5 сынып атамура

1270 есеп

(6,1/8-1,75) : (9-2,2 * (5,6/11-3,5)) * 1,2/7=

ондык болшектерди жай болшекке айналдырып алып, амалдарды орындандар.

+4
Ответы (1)
  1. 13 сентября, 21:48
    0
    (6,1/8-1,75) : (9-2,2 * (5,6/11-3,5)) * 1,2/7 = (6,1/8 - 1,3/4) : (9-2,1/5 * (5,6/11-3,1/2)) * 1,2/7 = (6 1/8-1 6/8) : (9-2 1/5 * (5 12/22-3 11/22)) * 1 2/7 = 4 3/8: (9-2 1/5 * 2 1/22) * 1 2/7 = 4 3/8: (9-11/5*45/22) * 9/7 = 35/8: (9-9/2) * 9/7 = 35/8: (18/2-9/2) * 9/7 = 35/8:9/2*9/7 = 35/8*2/9*9/7 = 35/36*9/7 = 5/4 = 1 1/4