81.308-308 * (8856-8649) + 54.600:6=

+3
Ответы (1)
  1. 1 марта, 18:20
    0
    1) 8856-8649=207

    2) 308*207=63756

    3) 54600/6=9100

    4) 81308-63756=17552

    5) 17552+9100=26652

    Ответ. 26652