80-19*3=

80-19*3+210=

100+25*4=

100+25*4/2=

90-36*2=

90-36*2/3=

+1
Ответы (1)
  1. 2 января, 01:57
    0
    80-57=23

    80-19*3+210=233

    100+25*4=200

    100+25*2=150

    90-72=18

    90-36*2/3 = 66 36/1*2/3=72/3=24