600-600:30+18*13, 913-18*24:27, 336: (178-15*10), 814:37+754:58, 900:75*38+144-49*12, (739+245) : 82+31*29, 13 * (469-398) - 42*21:63

+4
Ответы (1)
  1. 25 декабря, 15:52
    0
    1. 600-600:30+18*13 = 814

    2. 900:75*38+144-49*12 = 12

    3. (739+245) : 82+31*29 = 911

    4. 13 * (469-398) - 42*21:63 = 909