399:57 236:59 475:95 609X27-4320:60

+2
Ответы (2)
  1. 11 мая, 00:43
    0
    399/57=7

    236/59=4

    475/95=5

    609*27-4320/60 = 16371

    1) 609*27=16443

    2) 4320/60=72

    3) 16443-72=16371
  2. 11 мая, 03:28
    0
    399:57=7

    236; 59=4

    475:95=5

    609*27=16443

    4320:60=72