3,74 х+2,96 х-35,52=104.51

+1
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 19:54
    0
    6,7 х-35,52=104,51 6,7*20,9-35,52=104,51

    6,7 х=104,51+35,52 140,03-35,52=104,51

    6,7 х=140,03 104,51=104,51

    х=20,9