1) 400210-670*90+28495-467

2) 200640-860*3+36574+6:2

3) (25008-4768) : 4+6080*8

4) (819925+29675) : 400+1816

5) 60 * (40000-3232914) + 15090

6) 900 * (148+752) - 7*6730

7) 52016-340*5+24160: (120:30)

+3
Ответы (1)
  1. 23 октября, 06:27
    0
    1) = 400210-60300+28028=367938

    2) = 200640-2580+36574+3=234937

    3) = 20240:4+48640=53700

    4) = 849600:400+1816=3940

    5) = 60*7086+15090=440250

    6) = 900*900-47110=762890

    7) = 52016-1700+24160:4=56356