Реши уровнение

89-у=0

+1
Ответы (2)
  1. 18 января, 00:55
    0
    89-y=0. y=89-0. y=89. 89-89=0
  2. 18 января, 02:53
    0
    89 - у = 0

    89 = у (или - у = - 89)

    Ответ у = 89