5,8 - (10 - (8,725+0,65) + 3,45-0,55+0,475)

+2
Ответы (1)
  1. 19 августа, 11:06
    0
    5,8 - (10-9,375+3,45-0,55+0,475) = 5,8-10+9,375-3,45+0,55-0,475=1,8