Решите уравнения

1) 14 (2 у-3) - 5 (у+4) = 2 (3 у+5) + 5 у

+5
Ответы (1)
  1. 13 ноября, 14:43
    0
    28 у-42-5 у-20=6 у+10+5 у. 28 у-5 у-11 у=10+62. 12 у=72. у=72:12. у = 6