Упростите выражения:

а) - 4p + (-2p+3) - (6p+1,5)

б) 5 (4 х-у) - 3 (у+2 х)

+4
Ответы (2)
  1. 16 апреля, 14:18
    0
    =-4 р-2 р+3-6 р-1,5=-12 р+1,5=-3 (4 р-0,5)

    =20 х-5 у-3 у-6 х=14 х-8 у
  2. 16 апреля, 14:27
    0
    А) - 4 р + (-2 р+3) - (6 р+1,5) = - 4 р-2 р+3-6 р-1,5=-12 р+1,5=1,5-12 р

    б) 5 (4 х-у) - 3 (у+2 х) = 20 х-5 у-3 у-6 х=14 х-8 у