А) 20+30 б) 33+67 в) 67+33

г) 400+300 д) 22+108 е) 95+33

ж) 170+130 з) 900+57 и) 23+100

+5
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 02:56
    0
    А) 20+30=50 б) 33+67=101 в) 67+33=101 г) 400+300=700 д) 22+108=130 е) 95+33=128 ж) 170+130=200 з) 900+57=957 и) 23+100=123