2/3 * (4,2-9,6x) = 2,8 * (2/7 - 1/2x)

+4
Ответы (1)
  1. 15 мая, 02:52
    0
    2,8-6,4x=0,8-1,4x

    2,8-0,8=6,4x-1,4x

    5x=2

    x=0,4