Вычеслите : (-5,7 - 6,3) + (5,7 + 4,5) =

+4
Ответы (1)
  1. 10 июня, 23:07
    0
    (- 5,7 - 6,3) + (-5,7 + 4,5) = - 13,2

    -5,7-6,3 = - 12

    -5,7+4,5 = - 1,2

    -12 + (-1,2) = - 13,2