Найди значения произведений 9*80 70*6 600*7 400*6 8*700 4*900 500*3 60*9 8*400 300*9 700*3 3*900

+1
Ответы (1)
  1. 24 июля, 02:12
    0
    8*700=5600

    4*900=3600

    500*3=1500

    60*9=540

    8*400=3200

    300*9=2700

    700*3=2100

    3*900=2700