12+3:3=

400-9*1+210=

3 * (789-780) + 89=

0 * (459-455) : 2=

12+3:3=

+5
Ответы (2)
  1. 31 января, 04:17
    0
    1) 13

    2) 601

    3) 116

    4) 0

    5) 13
  2. 31 января, 05:18
    0
    12+3:3=5

    400-9*1+210=601

    3 * (789-780) + 89=116

    0 * (459-455) : 2=0