201 - (140.7 / 13.4+16) * 2,8

+1
Ответы (1)
  1. 5 января, 13:15
    0
    1) 140,4/13,4=10,5

    2) 10,5+16=26,5

    3) 26,5*2,8=74,2

    4) 201-74,2=126,8