Упростите выражение

а) 25 х+15 х

б) 8m+m

в) z+19z

+5
Ответы (2)
  1. 7 марта, 03:45
    0
    а) 25 х+15 х = 40 х

    б) 8m+m=9m

    в) z+19z = 20z
  2. 7 марта, 04:14
    0
    А) 25 х+15 х = 40 х

    б) 8m+m = 9m

    в) z + 19z = 20z