Упростите выражение:

А) 25 х+15 х

Б) 8m+m

В) z+19z

Г) 12 у-3 у

Д) 21 а-20 а

Е) 19 р-р

ж) 9 к+9 к-4 к

З) 80l-35l-14l

И) 8b+b-9b

+2
Ответы (1)
  1. 20 марта, 22:50
    0
    25x+15x=40x

    8m+m=9m

    z+19z=20z

    12y-3y=9y

    21a-20a=a

    19p-p=18p

    9k+9k-4k=14k

    80l-35l-14l=41l

    8b+b-9b=0