Решите ... 150+50*4+6=

+2
Ответы (2)
  1. 13 мая, 17:33
    0
    1) 50*4=200

    2) 150+200=350

    3) 350+6=356
  2. 13 мая, 18:21
    0
    1) 50*4=200

    2) 200+150=350

    3) 350+6=356