Довжына вулыци 800 метрив а шырына15 метрив вулыцю покрылы асфальтом на кожни 100 м квадратни потрибно 3 тоны асфальту скильки всього тон асфальту вытратыв на покрыты вулыци

+4
Ответы (1)
  1. 11 ноября, 23:39
    0
    1. 800 * 15 = 12.000 м. кв.

    2. 12.000 : 100 = 120 * 3 = 360 тонн асфальту нужно.