Довжына вулыци 800 м а шырына 15 мю. Вулыцю покрылы асфальтом. На кожни 100 м в квадрати потрибно 3 т асфальту. Скилькы всього тонн асфальту вытратылы на покрыття вулыци?

+3
Ответы (2)
  1. 2 марта, 23:40
    0
    800*15=12000 м

    12000:100*3=360 тонн асфальту
  2. 3 марта, 02:31
    0
    1) 800*15=12000 кв. м-площадь улицы.

    2) 12000:100*3=360 тонн асфальта-потратили.