7 (0,74+0,9) - 5,05-13,8 4 (0,8x - 0.25 y) - 0.7 (2x-y) если x=0.2 y=0.6

+2
Ответы (1)
  1. 19 августа, 00:02
    0
    5.18+7.9-5.05-11.07 х+13.49 у-1.4 х+0.7 у=8.03-12.47 х+14.19 у=8.03 - (12.47*0.2) + (14.19*0.6) = 8.03-2.49+8.51=14.05