Решите уравнение:

3-y+2 (5-y) = 4 у-8

+4
Ответы (2)
  1. 16 мая, 01:22
    0
    3-у+10-2 у=4 у-8

    -у-2 у-4 у=-8-10-3

    -7 у=-21

    у=-21: (-7)

    у=3
  2. 16 мая, 02:22
    0
    3-у+10-2 у=4 у-8

    3-3 у+10=4 у-8

    13-3 у=4 у-8

    13+8=4 у+3 у

    21=7 у

    У=21:7

    У=3