Х-30985:15=12000-9731

+4
Ответы (1)
  1. 15 июля, 20:00
    0
    х-30985/15=12000-9731

    х-30985/15=2269

    х-30985=2269*15

    х-30985=34035

    х=34035+30985

    х=65020