50-7 е-16=3 е-16 умоляю люди токо правильно

+3
Ответы (2)
  1. 6 мая, 01:43
    0
    50-7 е-16=3 е-16

    -7e - 3e = - 16 - 50 + 16

    -10e = - 50

    e = - 50/-10

    e = 5

    Ответ: 5
  2. 6 мая, 04:37
    0
    50-7 е-16=3 е-16

    50-16+16=3 е+7 е

    50=10 е

    е=50/10

    е=5