203,81 : (141-136,42) + 38,4 : 0,75

+2
Ответы (1)
  1. 22 августа, 11:41
    0
    203,81 : (141-136,42) + 38,4 : 0,75=

    1) 141-136,42 = 4,58

    2) 203,81/4,58 = 44,5

    3) 38,4/0,75 = 51,2

    4) 44,5+51,2 = 95,7