Решите уравнение:

1) - 8+х=-13

2) дробь 3/7 - у = - дробь 1/7

+4
Ответы (2)
  1. 31 мая, 00:25
    0
    1) - 8+х=-13

    х=-13+8

    х=-5

    2) 3/7-у=-1/7

    у=3/7+1/7

    у=4/7
  2. 31 мая, 00:52
    0
    1. - 8+х=-13 х=-13+8 х=-5 дробь 3/7 - у = - дробь 1/7 - у = - дробь 1/7 - - дробь 3/7 - у=дробь2/7 у=дробь2 / 7