410• (95+28860:39) : 167•40-4564014: (441090:870) = ?

+2
Ответы (1)
  1. 10 февраля, 02:26
    0
    410 * (95+28860/39) * 167*40-4564014 / (441090/870) = 410 * (95+740) * 167 * (-4563974) / 507 =

    410*835*167 * (-4563974) / 507 =

    57172450 * (-4563974) / 507 =

    514661884253,0572