Сократить дробь X^2 + XY + Y^2 / X^6 - X^3Y^3

+1
Ответы (1)
  1. 12 февраля, 10:06
    0
    X^2+XY+Y^2/X^3 (X^3-Y^3) = X^2+XY+Y^2/X^3 (X-Y) (X^2+XY+Y^2) = 1/X^3 (X-Y)