Першого дня вивезли 45% цементу, другого-80% залишку, третього - решту 44 тони. скильки всього тон цементу було на склади?

+3
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 22:39
    +1
    1) 0,45 + 0,8 * (1 - 0,45) = 0,45 + 0,8 * 0,55 = 0,45 + 0,44 = 0,89 (части) всего цемента вывезли за два дня; 2) 1 - 0,89 = 0,11 (части) вывезли за третий день; 3) 44 : 0,11 = 400 (т) было всего