Першого дня мыкроавтобусом було завезено у книгарню 627 пачок з книгами, а другого-285 пачок. Першого дня було зроблено на 6 рейсыв быльше, ныж другого. Сколько рейсов було зроблено першого дня, сколько другого?

+2
Ответы (1)
  1. 11 июля, 02:55
    0
    627-285=342 пачки разница,

    245/6=57 пачек за один рейс,

    627/57=11 рейсов в первый день,

    285/57=5 рейсов во второй день