Решить 79*68+435268 - (1520-1430) * 62:10

+5
Ответы (1)
  1. 7 июня, 23:42
    0
    1.1520-1430=90

    2.62/10=6,2

    3.90*6,2=558

    4.79*68=5372

    5.5372+435268=440640

    6.440640-558=440082