79*68+435268 - (1520-1430) * 62/10

+2
Ответы (1)
  1. 12 сентября, 01:10
    0
    1) 1520-1430=90

    2) 90*60=5400

    3) 5400/10=540

    4) 79*68=5372

    5) 5372+435268=440640

    6) 440640-540=440100

    Ответ: 440100