Naydite znacenie vyrazenia 48m - 13m-876, esli m=18

+5
Ответы (2)
  1. 14 сентября, 12:15
    0
    48*18-13*18-876=-246
  2. 14 сентября, 14:24
    0
    48 * 18 - 13 * 18 - 876 = 864 - 234 - 876 = - 246