Решите уравнение

| у + 2 | = 8

+1
Ответы (2)
  1. 21 марта, 08:50
    0
    У+2=8 или у+2 = - 8

    у=6 или у = - 10
  2. 21 марта, 10:49
    0
    Y=8-6

    y=2

    y=2

    ответ y=2