791,8 - - (28,31*40-580,9)

+4
Ответы (1)
  1. 29 августа, 21:53
    0
    (28,31 * 40 - 580,9) = 551,5

    791,8-551,5=240,3

    791,8 - (28,31 * 40 - 580,9) = 240,3