5/3-4/9 23/25-11/15 дроби

+2
Ответы (1)
  1. 5 июня, 07:46
    0
    5/3-4/9 = 15/9-4/9=11/9=1 2/9

    23/25-11/15 = 138/150 - 110/150=28/150=14/75