17 дробь 25 - (3 дробь 25+х) = 8 дробь 25

+1
Ответы (1)
  1. 1 апреля, 08:23
    0
    17/25 - (3/25 + х) = 8/25

    3/25+х = 17/25-8/25

    3/25+х = 9/25

    х = 9/25-3/25

    х = 6/25