45-15 х6:18=

8+28:7 х16=

25 х3-15 х4=

56+4 х8-20=

+2
Ответы (1)
  1. 12 августа, 05:15
    0
    1) 15*6=90

    90:18=5

    45-5=40

    2) 28:7=4

    4*16=64

    8+64=72

    3) 25*3=75

    15*4=60

    75-60=15

    4) 4*8=32

    56+32=88

    88-20=68