19,9 х18+30,1 х18-19,9 х16-30,1 х16

+2
Ответы (1)
  1. 24 марта, 07:05
    0
    = 18 * (19,9 + 30,1) - 16 * (19,9 + 30,1) = 18 * 50 - 16 * 50 = 50 * (18 - 16) =

    = 50 * 2 = 100