2 (1.4x+70y) + 2x0.1 при x: 1, y: 0.1

+4
Ответы (1)
  1. 6 февраля, 05:01
    0
    2 (1,4 х+70 у) + 2 х*0,1 х=1; у=0,1

    2 (1,4 х+70 у) + 2 х*0,1=2,8 х+140 у+0,2 х=3 х+140 у

    (3*1) + (140*0,1) = 3+14=17