72 : 4 - 8 * 2 = ? 96 : 8 + 3 * 7 = ?

13 * (87 - 82) = ? 44 : (36 + 8) = ?

+1
Ответы (1)
  1. 30 июня, 09:44
    +1
    72:4-8*2=2

    72:4=18 8*2=16 18-16=2

    96:8+3*7=33

    96:8=12 3*7=21 21+12=33

    13 * (87-82) = 65

    87-82=5 13*5=65

    44: (36+8) = 1

    36+8=44 44:44=1