26+14b-4b при b=4 b=10

+2
Ответы (2)
  1. 10 января, 19:48
    0
    26+14b-4b=26+10b

    1) b=4

    26+10b=66

    2) b=10

    26+10b=126
  2. 10 января, 20:20
    0
    26 + 14 * 4 - 4 * 4 = 26 + 56 - 16 = 26 + 40 = 66

    26 + 14 * 10 - 4 * 10 = 26 + 140 - 40 = 26 + 100 = 126